Akcja sadziMY drzewa
23 kwietnia klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią, p. Agnieszką Wąchałą-Kliszewską udała się posadzić drzewo na terenie naszej szkoły. To tradycja zapoczątkowana przez p. Agnieszkę osiem lat temu. Co roku w Dzień Ziemi kolejne drzewo upiększa okolicę, a w przyszłości będzie dawało cień i cieszyło oko kolejnych roczników naszej szkoły. W tym roku posadzona została robinia akacjowa. Uczniowie postanowili nazwać drzewo „Agnes" na cześć pomysłodawczyni tej akcji. Pani Agnieszka była wzruszona.
W poprzednich latach drzewa otrzymały następujące imiona: Bożenka, Romek, Eleonora, Zdzisiu, Buszek, Listuś oraz Klonuś.




































