Z ogromną dumą dzielimy się wspaniałą wiadomością!
Uczeń klasy 5c, Milan Kołeczko, 20 marca awansował do finału 41. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w Poznaniu. Wielki finał odbył się 18 kwietnia i zgromadził 30 najlepszych recytatorów z klas 4–6 z całego województwa. Milan, przygotowany pod czujnym okiem pani Iwony Banat, zaprezentował utwór „Ze wspomnień Noworodka". Jury spośród tylu utalentowanych uczestników przyznało 3 miejsca a nasz uczeń otrzymał wyróżnienie za wspaniałą recytację. To ogromny sukces i dowód na to, że talent, praca i pasja przynoszą piękne efekty. Serdecznie gratulujemy Milanowi oraz pani Iwonie Banat i życzymy kolejnych sukcesów!




































