Sukces naszego ucznia w konkursie recytatorskim
6 marca uczeń klasy 5c, Milan Kołeczko, reprezentował naszą szkołę w Półfinale 41. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych.
W kategorii klas 4–6 wystąpiło blisko 100 uczniów z całego regionu. Milan zaprezentował fragment utworu Jarosława Kosiaty „Ze wspomnień noworodka". Jego występ został bardzo wysoko oceniony przez jury i decyzją komisji konkursowej zakwalifikował się do finału.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kwietniowym finale w gronie najlepszych recytatorów z Wielkopolski!




































