34. Finał WOŚP w naszej szkole
W dniach 19 - 22 stycznia 2026 r. w naszej szkole grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbieraliśmy środki na zakup sprzętu medycznego dla gastroenterologii dziecięcej, czyli diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. Jak co roku, kwesta była prowadzona w ramach Kaliskich Imprez Zamkniętych. Do papierowych puszek datki zbierały uczennice klasy 7c: Patrycja Kołodziejczak, Lena Kupczunas, Wiktoria Spakovska, Pola Zajdel i Olga Zaremba. Dzięki ofiarności uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły wolontariuszki 34. Finału WOŚP w sumie zebrały:
2 415 zł 39 gr
Bardzo dziękujemy za ofiarność ♥




































