logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
193
2013
2714482

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

dzienksiazki2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W naszej bibliotece obchody te miały formę wirtualną. Specjalnie na tę okazję przygotowano dwie prezentacje oraz quiz. Wszystko zostało zamieszczone na blogu biblioteki szkolnej pod adresem: https://bibliotekasp17kalisz.blogspot.com. Zapraszamy do odwiedzenia bloga!
 
Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?