Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

Model płuc - prace klas siódmych

phoca thumb m 5pW lutym i marcu klasy siódme zaangażowały się w realizację zadania projektowego na biologii. Jego celem było wykonanie modelu płuc i przeprowadzenie symulacji wdechu powietrza do płuc, tłumacząc w ten sposób mechanizm oddychania. Wszyscy uczniowie sumiennie i z zaangażowaniem zrealizowali zadanie, uświadamiając sobie jednocześnie, że anatomia człowieka to temat teoretycznie bliski, a w rzeczywistości nieprosty i złożony.