logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
196
2013
2714485

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Model płuc - prace klas siódmych

phoca thumb m 5pW lutym i marcu klasy siódme zaangażowały się w realizację zadania projektowego na biologii. Jego celem było wykonanie modelu płuc i przeprowadzenie symulacji wdechu powietrza do płuc, tłumacząc w ten sposób mechanizm oddychania. Wszyscy uczniowie sumiennie i z zaangażowaniem zrealizowali zadanie, uświadamiając sobie jednocześnie, że anatomia człowieka to temat teoretycznie bliski, a w rzeczywistości nieprosty i złożony.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?