logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
277
2013
2714566

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Innowacja "Święta inaczej" - Wielkanoc

WielkanocInnowacjaTo już kolejna odsłona innowacji "Święta inaczej"! Tym razem zdobędziecie informacje na temat Świąt Wielkiej Nocy, projekt wprowadzi Was w świat świąt w inny, nowatorski sposób. Wysłuchacie różnych ciekawostek o tradycjach, dowiecie się, od kiedy obchodzimy Wielkanoc oraz jakie są korzenie tego święta. Zdobędziecie również umiejętność tworzenia świątecznego jajka. Spotkanie w szkole nadal nie jest możliwe – zapraszamy zatem do obejrzenia filmów stworzonych w ramach tej innowacji, umieszczonych na blogu biblioteki szkolnej.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?