logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
137
2013
2714426

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Lutowe działania wolontariuszy

Klubowicze Szkolnego Wolontariatu udowodnili, że podczas zdalnego nauczania też można podejmować przydatne działania. Wykonali plakaty z okazji: "Dnia bezpiecznego Internetu", "Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego" oraz "Dnia walki z depresją". Wykonane afisze zawieszali na osiedlowych tablicach ogłoszeń i w swoich klatkach schodowych. Zapraszamy do obejrzenia galerii plakatowej.

 

Wolontariat1
 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?