Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

Japońskie obento - kulinarne cudeńka

phoca thumb m nowy folder 612Japonia to niezwykle ciekawy kraj, w którego społeczeństwie dzieci odgrywają bardzo ważną rolę. Przygodę z edukacją rozpoczynają już w przedszkolu, a rodzice nieustannie czuwają nad rozwojem swojego dziecka. Dbają również o ich zbilansowaną dietę, przygotowując obento, czyli drugie śniadanie, które uczniowie zabierają do szkoły. Rodzice wkładają dużo pracy w przygotowanie dzieciom szkolnego posiłku, jedzenie jest starannie, wręcz artystycznie wykonane. Na wzór japońskiego obento, sześciolatki z naszej szkoły, przygotowały własne drugie śniadanie. Pychotka! W konkursie plastycznym "Japońskie obento - kulinarne cudeńka" wszystkie dzieci otrzymały pierwsze miejsce. Gratulujemy! I zapraszamy do galerii.