Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

Opieka nad zwierzętami w czasie zimy

Jak trudny był los zwierząt podczas tegorocznej mroźnej i śnieżnej zimy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Uczniowie klasy 2c, realizując podczas zajęć tematykę opieki nad zwierzętami w czasie zimy, uczyli się także tworzyć plakaty. Wszystkie dzieci wykonały ciekawe afisze, a większość z nich została przekazana na konkurs „Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Aby uwrażliwić Was na ciężki los zwierząt zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez klasę 2c prac.

Zwierzaki