logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
99
2013
2714388

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Opieka nad zwierzętami w czasie zimy

Jak trudny był los zwierząt podczas tegorocznej mroźnej i śnieżnej zimy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Uczniowie klasy 2c, realizując podczas zajęć tematykę opieki nad zwierzętami w czasie zimy, uczyli się także tworzyć plakaty. Wszystkie dzieci wykonały ciekawe afisze, a większość z nich została przekazana na konkurs „Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Aby uwrażliwić Was na ciężki los zwierząt zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez klasę 2c prac.

Zwierzaki

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?