Twoje IP: 3.229.137.68

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Pasowanie na czytelnika

phoca thumb m 20210208 130529Jak mawia polskie przysłowie "Co się odwlecze, to nie uciecze". Pandemia, choć przesunęła w czasie obchody pasowania na czytelnika, to nie zdołała ich, na szczęście, całkowicie wyeliminować. Z rozmachem, lecz w reżimie sanitarnym, uroczystość ta została przeprowadzona w dniach od 8 do 10 lutego 2021 roku. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci z klas pierwszych i drugich. Nikt nie został pominięty w wesołej zabawie, tańcu czy delektowaniu się słodyczami. Dzieci miały również możliwość wykazania się szeroką wiedzą na temat afrykańskich zwierząt. Nauczyły się także piosenki o zebrze. Radosny klimat, który jest tak wszystkim potrzebny, udzielił się nie tylko dzieciom, ale i wychowawcom, dyrekcji oraz pozostałym pracownikom szkoły.