logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1356
2688
2694203

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Podróż do Betlejem

phoca thumb m beztytuu4Dzięki uprzejmości Biura Turystycznego Aviatour uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji online pt. "Boże Narodzenie w Betlejem". W trakcie zajęć nasi wychowankowie spotkali się z przewodnikiem po Ziemi Świętej, panią Katarzyną Bańską i dowiedzieli się, dlaczego w Betlejem Boże Narodzenie obchodzi się trzy razy, jak wyglądają święta w Betlejem, co oznacza nazwa miasta i kto w nim mieszka. Uczniowie mieli także możliwość wirtualnego zwiedzania Bazyliki Narodzenia i odwiedzenia Pola Pasterzy. Usłyszeli także ciekawostki i opowieści z prezentowanych miejsc. W lekcji udział wzięli uczniowie klas: 6e, 7b i 8f.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?