Twoje IP: 3.232.133.141

Podróż do Betlejem

phoca thumb m beztytuu4Dzięki uprzejmości Biura Turystycznego Aviatour uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji online pt. "Boże Narodzenie w Betlejem". W trakcie zajęć nasi wychowankowie spotkali się z przewodnikiem po Ziemi Świętej, panią Katarzyną Bańską i dowiedzieli się, dlaczego w Betlejem Boże Narodzenie obchodzi się trzy razy, jak wyglądają święta w Betlejem, co oznacza nazwa miasta i kto w nim mieszka. Uczniowie mieli także możliwość wirtualnego zwiedzania Bazyliki Narodzenia i odwiedzenia Pola Pasterzy. Usłyszeli także ciekawostki i opowieści z prezentowanych miejsc. W lekcji udział wzięli uczniowie klas: 6e, 7b i 8f.