logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1328
2688
2694175

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

phoca thumb m microsoftteams-image20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji uczniowie klas ósmych powtórzyli sobie założenia Konwencji o Prawach Dziecka. Ponadto uczniowie klas 2c, 6e, 7d, 8b i 8f wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Rzecznika Praw Dziecka. Spośród nadesłanych prac wyłoniono pięć na konkurs ogólnopolski. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?