Twoje IP: 54.236.58.220

SP17 drzwi otwarte

Szkolne Konkursy Przyrodnicze

phoca thumb m img 20201027 111719

Przedstawiamy rozstrzygnięcia konkursów przyrodniczych, które były zorganizowane w październiku, na terenie naszej szkoły, z okazji obchodów Światowego Dnia Drzewa.

Konkurs dla klas siódmych polegał na wykonaniu plakatu z wiadomościami na temat wybranego drzewa i jego roli dla środowiska pt. ”Drzewa dla klimatu”.

I miejsce: Karolina Gąsior, Alicja Utecht - klasa 7c

II miejsce: Julia Garncarek - klasa 7e

III miejsce: Lena Bulik - klasa 7a

Wyróżnienia: Natalia Fudała, Seweryn Świerk, Anna Janiak, Maja Kokot, Weronika Pakuła, Antonina Filipiak - klasa 7a; Piotr Jędrzejczak - klasa 7c; Filip Kaczmarek - klasa 7d; Szymon Wasilewski - klasa 7b; Martyna Miling, Franciszek Bęcki - klasa 7e.

Konkurs dla klas 8 polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej, w której można było zaprezentować wybrane drzewo rosnące w lasach polskich i opisać oraz odpowiedzieć na pytanie co dają nam, środowisku oraz klimatowi drzewa, dlaczego warto je sadzić i o nie dbać?

Wyniki:

Wyróżnienia: Natan Jankowski, Kajetan Mużyło - klasa 8f.

Natomiast klasy czwarte miały za zadanie wykonanie zielnika drzew liściastych.

I miejsce: Julia Białek - klasa 4c

II miejsce: Bartosz Sobutka - klasa 4a

III miejsce: Alicja Gorzałka - klasa 4b

Wyróżnienia: Maja Bierła, Antonina Bęcka, Julia Rubas, Agata Szyczak, Lena Służewska - klasa 4c; Konrad Popęda, Dawid Machulak, Nadia Gorzka - klasa 4a; Julia Chojak, Robert Jęckowski - klasa 4b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom.