Twoje IP: 3.238.173.209

SP17 drzwi otwarte2

Dzień Edukacji Narodowej 2020

DENTegoroczny Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest inny niż wcześniejsze. Nie ma wspólnego świętowania, uroczystego apelu. Jednak pomimo wielu ograniczeń nałożonych na nas z powodu pandemii koronawirusa, staramy się uczcić ten wyjątkowy dla całej społeczności szkolnej dzień i z optymizmem spoglądamy w przyszłość. Przedstawiciele klas: 6a, 6d, 6e przekazują w imieniu wszystkich uczniów SP 17 najlepsze życzenia wszystkim pracownikom placówki. Niech ten film będzie małym wyrazem wdzięczności za wspólną naukę, zabawę i „przeżywanie świata”.

Zapraszamy do oglądania!