logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1020
1214
2473000

Twoje IP: 3.238.147.211

Dzień Edukacji Narodowej 2020

DENTegoroczny Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest inny niż wcześniejsze. Nie ma wspólnego świętowania, uroczystego apelu. Jednak pomimo wielu ograniczeń nałożonych na nas z powodu pandemii koronawirusa, staramy się uczcić ten wyjątkowy dla całej społeczności szkolnej dzień i z optymizmem spoglądamy w przyszłość. Przedstawiciele klas: 6a, 6d, 6e przekazują w imieniu wszystkich uczniów SP 17 najlepsze życzenia wszystkim pracownikom placówki. Niech ten film będzie małym wyrazem wdzięczności za wspólną naukę, zabawę i „przeżywanie świata”.

 

Zapraszamy do oglądania!

https://tiny.pl/74mtd

  

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?