Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
62
1476
2755864

Twoje IP: 3.238.173.209

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Dzień Edukacji Narodowej 2020

DENTegoroczny Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest inny niż wcześniejsze. Nie ma wspólnego świętowania, uroczystego apelu. Jednak pomimo wielu ograniczeń nałożonych na nas z powodu pandemii koronawirusa, staramy się uczcić ten wyjątkowy dla całej społeczności szkolnej dzień i z optymizmem spoglądamy w przyszłość. Przedstawiciele klas: 6a, 6d, 6e przekazują w imieniu wszystkich uczniów SP 17 najlepsze życzenia wszystkim pracownikom placówki. Niech ten film będzie małym wyrazem wdzięczności za wspólną naukę, zabawę i „przeżywanie świata”.

 

Zapraszamy do oglądania!

https://tiny.pl/74mtd

  

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?