Twoje IP: 3.236.126.69

Moja półka z wymarzonymi książkami

phoca thumb m img-20200306-wa0008Konkurs został przeprowadzony za pośrednictwem internetowych środków komunikacji społecznej wśród mieszkańców Kalisza i regionu. Organizatorem konkursu była PBP Książnica Pedagogiczna, partnerem - Wydział Pedagogiczno- Artystyczny UAM w Kaliszu. Praca konkursowa polegała na zaprojektowaniu półki z wymarzonymi książkami, których dziecko nie posiada. "Wymarzony księgozbiór" można było uzupełnić o ulubione przedmioty, kojarzące się z edukacją, czytelnictwem oraz z pożytecznym spędzaniem czasu. Oryginalna praca Wiktora Kubzdeli, sześciolatka z oddziału przedszkolnego, otrzymała II miejsce. Chłopiec, nawet w najtrudniejszym czasie, spełnił swoje marzenie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!