logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
670
1407
2240718

Twoje IP: 3.236.126.69

Ogólnopolskie Konkursy „Galileo” - wyniki

galileoW dniach 2-6.03.2020r. przeprowadzone były Ogólnopolskie Konkursy „Galileo”, których organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej. Nasi uczniowie brali udział w konkursach: z j. polskiego, j. angielskiego, historii, biologii, geografii, przyrody i chemii.

 

Organizatorzy (CES) dla uczestników i zwycięzców przygotowali:

Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Miejsca 2-5: Dyplomy laureatów i nagrody książkowe

Miejsca 6-10: Dyplomy laureatów

Miejsca 11-15: Dyplomy wyróżnienia

Miejsca od 16: Dyplomy uznania

Nasi uczniowie chętnie i licznie przystąpili do konkursów osiągając sukcesy. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział. 

 

Oto lista nagrodzonych uczniów:

 

BIOLOGIA KL.5

7 Miejsce– Tymoteusz Kujawiński (uczeń klasy 2!!!) - Dyplom laureata

9 Miejsce- Aleksandra Tessmer- Dyplom laureata

13 Miejsce- Natalia Bażega- Dyplom wyróżnienia

 

BIOLOGIA KL.6

5 Miejsce- Wiktor Wagan- Dyplom laureata, Nagroda książkowa

7 Miejsce- Natalia Fudała- Dyplom laureata

9 Miejsce- Seweryn Świerk- Dyplom laureata

10 Miejsce- Lena Bulik- Dyplom laureata

11 Miejsce- Weronika Pakuła- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Anna Kowalska- Dyplom wyróżnienia

 

CHEMIA KL.8

6 Miejsce- Oskar Tyc- Dyplom laureata

 

HISTORIA KL.7

11 Miejsce- Tobiasz Wybieralski- Dyplom wyróżnienia

 

HISTORIA KL.8

13 Miejsce- Aleksander Barnett- Dyplom wyróżnienia

 

J.ANGIELSKI KL.4

10 Miejsce- Patryk BajgierDyplom laureata

12 Miejsce- Wiktoria Grygielska- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Amelia Stańczak- Dyplom wyróżnienia

 

J.ANGIELSKI KL.5

12 Miejsce-Jakub Taczkowski- Dyplom wyróżnienia

 

J.ANGIELSKI KL.6

11 Miejsce- Filip Kaczmarek- Dyplom wyróżnienia

12 Miejsce- Jakub Harabasz- Dyplom wyróżnienia

 

J.ANGIELSKI KL.7

9 Miejsce-Alicja Matuła- Dyplom laureata

9 Miejsce- Kacper Kowalczyk- Dyplom laureata

12 Miejsce- Antoni Kałużny- Dyplom wyróżnienia

12 Miejsce- Maksymilian Płaczek- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Marta Radlicka- Dyplom wyróżnienia

15 Miejsce- Mikołaj Kurzepa- Dyplom wyróżnienia

 

J.ANGIELSKI KL.8

11 Miejsce- Agata Wielichnowska- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Aleksandra Luty- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Magdalena Wosiak- Dyplom wyróżnienia

14 Miejsce- Natalia Kovbas- Dyplom wyróżnienia

 

J.POLSKI KL.5

11 Miejsce- Jan Wrona- Dyplom wyróżnienia

13 Miejsce- Kornelia Paterska- Dyplom wyróżnienia

 

J.POLSKI KL.7

15 Miejsce- Maksymilian Poliński- Dyplom wyróżnienia

 

J.POLSKI KL.8

7 Miejsce- Aleksandra Luty- Dyplom laureata

9 Miejsce- Emilia Wiśniewska- Dyplom laureata

13 Miejsce- Kamila Bąk- Dyplom wyróżnienia

15 Miejsce- Martyna Kijuć- Dyplom wyróżnienia

15 Miejsce- Zuzanna Waszak- Dyplom wyróżnienia

 

PRZYRODA KL.4

13 Miejsce- Alicja Waszak- Dyplom wyróżnienia

Pozostali uczniowie otrzymają Dyplomy uznania.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a wyróżnionym i laureatom gratulujemy sukcesów!!!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?