Twoje IP: 3.236.126.69

Konkurs plastyczny "Mam kota" - super wyniki!

phoca thumb m 1W lutym odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny "Mam kota" zorganizowany przez SP 18 w Kaliszu. Wzięło w nim udział kilkoro naszych uczniów, których zadaniem było wykonanie dowolnej pracy plastycznej w wybranej kategorii : praca przestrzenna lub płaska. Pomimo długiego oczekiwania na wyniki, spowodowanego istniejącą obecnie sytuacją, opłacało się. Otóż mamy zwycięzców!

Prace nagrodzono w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 i klasy 5-8.

Klasy 1-4, prace płaskie: I miejsce Zuzanna Wawrzyniak z kl. 3b, a III miejsce Kamil Szymczak z kl. 2b.

Klasy 5-8, prace przestrzenne: II miejsce Julia Hofman z kl. 5a i III miejsce Marcin Tomczak z kl. 5a.

Klasy 5-8, prace płaskie: III miejsce Natalia Wróblewska z klasy 5b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!