logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2105
1485
2549014

Twoje IP: 184.72.102.217

Konkurs plastyczny "Mam kota" - super wyniki!

phoca thumb m 1W lutym odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny "Mam kota" zorganizowany przez SP 18 w Kaliszu. Wzięło w nim udział kilkoro naszych uczniów, których zadaniem było wykonanie dowolnej pracy plastycznej w wybranej kategorii : praca przestrzenna lub płaska. Pomimo długiego oczekiwania na wyniki, spowodowanego istniejącą obecnie sytuacją, opłacało się. Otóż mamy zwycięzców!

Prace nagrodzono w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 i klasy 5-8.

Klasy 1-4, prace płaskie: I miejsce Zuzanna Wawrzyniak z kl. 3b, a III miejsce Kamil Szymczak z kl. 2b.

Klasy 5-8, prace przestrzenne: II miejsce Julia Hofman z kl. 5a i III miejsce Marcin Tomczak z kl. 5a.

Klasy 5-8, prace płaskie: III miejsce Natalia Wróblewska z klasy 5b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?