Twoje IP: 3.231.226.13

Mali ratownicy i ich supermoc

phoca thumb m 01Nauczanie zdalne może być ciekawe i pożyteczne. Najmłodsi nabywali praktyczne umiejętności i oswajali się z ideą pomagania. Ratownicy medyczni potwierdzają, że to dzieci najczęściej podejmują się udzielania pierwszej pomocy. Przykładów ratowania życia przez dzieci nie brakuje. Sześciolatki najlepiej uczą się przez zabawę. Dzieci uczyły się jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. To nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Zaangażowanie sześciolatków było olbrzymie.
Mali ratownicy, życzę Wam supermocy!