logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4569
3091
2187738

Twoje IP: 3.231.226.13

Mali ratownicy i ich supermoc

phoca thumb m 01Nauczanie zdalne może być ciekawe i pożyteczne. Najmłodsi nabywali praktyczne umiejętności i oswajali się z ideą pomagania. Ratownicy medyczni potwierdzają, że to dzieci najczęściej podejmują się udzielania pierwszej pomocy. Przykładów ratowania życia przez dzieci nie brakuje. Sześciolatki najlepiej uczą się przez zabawę. Dzieci uczyły się jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. To nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Zaangażowanie sześciolatków było olbrzymie.
Mali ratownicy, życzę Wam supermocy!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?