logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
168
1829
2315437

Twoje IP: 3.228.220.31

Wyjątkowy uczeń z klasy 2B

TYMOTEUSZ KUJAWIŃSKIW klasie 2b uczy się Tymoteusz Kujawiński. Jest młodszy od swoich koleżanek i kolegów o rok, ale wiedzą biologiczną konkuruje z 5-klasistami. W tym roku szkolnym wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym Galileo 2020. Rozwiązywał test dla klas 5 i okazało się, że w tej grupie uczniów był najlepszy w naszej szkole. W ogólnopolskim rankingu zajął 7 miejsce i zdobył tytuł Laureata. Gratulujemy Tymoteuszowi sukcesu!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?