logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4530
3091
2187699

Twoje IP: 3.231.226.13

Nauczanie zdalne - Sześciolatki się nie nudzą, oj nie!

phoca thumb m 01Podczas nauczania zdalnego można robić różne ciekawe rzeczy. Franek eksperymentuje z powietrzem, które przyjmuje różne kształty, a potem zabiera się za czytanie TAKIEJ książki. Filip wyczarował bańkę w bańce i poszukuje szczepionki na wirusy. Wiktor skonstruował wiatromierz i sprawdza kierunek wiatru. Zbudował także pojazdy ratunkowe i kosmiczne. Witek zdobył sprawność "Literowego detektywa". Maciej zastanawia się nad hodowlą ślimaka winniczka. Bartuś układa piękne życzenia. Nina zamierza zostać wielką artystką. Brawo sześciolatki!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?