Twoje IP: 3.231.226.13

Konkurs Akademii Lactacyd „Podejrzewam, że dojrzewam”

lactacydSerdecznie zapraszamy uczennice klas V – VIII do udziału w Konkursie „Podejrzewam, że dojrzewam" organizowanego dla szkół podstawowych uczestniczących w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Akademia Dojrzewania Lactacyd".
Ze względu na zaistniałą sytuację regulamin Konkursu uległ modyfikacji - prace konkursowe mogą być przygotowane indywidualnie, więc nastolatki mogą je przygotować same w domu. A zdjęcie pracy wystarczy przesłać na adres e-mail.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego na adres mailowy p. Magdaleny Wieczorek (mwieczorek@sp17.kalisz.pl lub m.miko15@wp.pl) do 6 maja 2020 roku.

Pliki do pobrania:

Zgoda