logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
4658
3091
2187827

Twoje IP: 3.231.226.13

Konkurs Akademii Lactacyd „Podejrzewam, że dojrzewam”

lactacydSerdecznie zapraszamy uczennice klas V – VIII do udziału w Konkursie „Podejrzewam, że dojrzewam" organizowanego dla szkół podstawowych uczestniczących w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Akademia Dojrzewania Lactacyd".
Ze względu na zaistniałą sytuację regulamin Konkursu uległ modyfikacji - prace konkursowe mogą być przygotowane indywidualnie, więc nastolatki mogą je przygotować same w domu. A zdjęcie pracy wystarczy przesłać na adres e-mail.


Jednocześnie wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego na adres mailowy p. Magdaleny Wieczorek (mwieczorek@sp17.kalisz.pl lub m.miko15@wp.pl) do 6 maja 2020 roku.

Pliki do pobrania:

Plakat

Regulamin

Zgoda

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?