Twoje IP: 3.228.220.31

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj”

phoca thumb m img 20191218 120021Długie brody, czerwone peleryny i worki przepełnione podarunkami - tak właśnie prezentowały się Mikołaje wykonane przez dzieci ze świetlicy na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SP nr 14 w Kaliszu. Wyłonienie najpiękniejszego z nich było nie lada wyzwaniem. Jednak ciężka praca popłaca! Udało się! Brawa dla uczniów z klasy 2b: Ksawerego Trzęsały za zajęcie I miejsca oraz Alicji Chuckiej za zajęcie II miejsca. Prace wykonane przez uczniów naszej świetlicy tak przypadły do gustu oceniającym, że przyznano również 4 wyróżnienia: Mikołajowi Nowakowi i Dominikowi Nowickiemu z klasy 1c oraz Nikodemowi Łomikowskiemu i Kamilowi Warsiewiczowi z klasy 4b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!