Twoje IP: 100.26.179.196

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa Ozdoba Świąteczna”

phoca thumb m img 20191218 101555„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy (...)". Boże Narodzenie co prawda już za nami, ale iście świątecznej atmosfery dodały ozdoby bożonarodzeniowe własnoręcznie wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykazały się one wielką pomysłowością i zaangażowaniem, wykonując liczne prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowany przez SP nr 7 w Kaliszu. Szczególne uznanie jury zdobyły dzieła Zofii Kościelak z klasy 1c oraz Ksawerego Trzęsały z klasy 2b, które zostały nagrodzone pięknymi świątecznymi upominkami i dyplomami. Gratulujemy sukcesów!