logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
139
1829
2315408

Twoje IP: 3.228.220.31

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa Ozdoba Świąteczna”

phoca thumb m img 20191218 101555„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy (...)". Boże Narodzenie co prawda już za nami, ale iście świątecznej atmosfery dodały ozdoby bożonarodzeniowe własnoręcznie wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykazały się one wielką pomysłowością i zaangażowaniem, wykonując liczne prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" zorganizowany przez SP nr 7 w Kaliszu. Szczególne uznanie jury zdobyły dzieła Zofii Kościelak z klasy 1c oraz Ksawerego Trzęsały z klasy 2b, które zostały nagrodzone pięknymi świątecznymi upominkami i dyplomami. Gratulujemy sukcesów!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?