Twoje IP: 3.228.220.31

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Kalisza w Halowej Piłce Nożnej

phoca thumb m img 20191218 132700W dniach 17 -18 grudnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły klas VII i VIII brała udział w eliminacjach Mistrzostw Miasta Kalisza Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi piłkarze wygrali cztery mecze i awansowali do finałów miejskich, podczas których ostatecznie zajęli II miejsce. Wszyscy reprezentanci mieli swój udział w tym sukcesie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Wiktor Pietrzak oraz napastnik Piotr Osman, zawodnicy dali popis swoich piłkarskich umiejętności w obronie i w ataku. W składzie drużyny obok w/w znaleźli się: Bartosz Grzyb, Bartosz Chowański, Maciej Egiert, Mateusz Bawół, Mikołaj Kurzepa, Jakub Paś, Majchrzak Dawid. Opiekun: p. Wiesław Grochowina.