Twoje IP: 34.204.203.142

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego rok szkolny 2019/2020

– etap szkolny odbył się dn.31.10.2019r.

Lp.

Kod

Liczba punktów

1.

CH01

2.

CH02

Uczeń zakwalifikował się do II etapu rejonowego

3.

CH03

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestników konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników(po okazaniu legitymacji przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica), przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii mają jedynie uczeń wobecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni) ucznia. Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona.

Data ogłoszenia wyników: 04.11.2019r.

Przewodniczący: Małgorzata Fornalska, członkowie: Ewa Grzelak, Katarzyna Kacperska