logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
331
5274
2188774

Twoje IP: 34.204.193.85

5e i 6d na wycieczce w Warszawie

phoca thumb m img 4734W środę, 23 października 2019 r., klasy 5e i 6d wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Najważniejszym punktem programu było zwiedzanie Parlamentu RP oraz udział w symulacji obrad XVII-wiecznego Senatu. Mieliśmy szczęście, gdyż tego dnia wszyscy nowo wybrani posłowie zapoznawali się z pracą parlamentarzysty. Spotkaliśmy wielu polityków, do tej pory oglądanych przez nas tylko w telewizji. Niektórzy nawet z nami rozmawiali. Podczas obrad decydowaliśmy, czy król Władysław IV powinien poślubić córkę cesarza – księżniczkę Cecylię. Wspaniałomyślnie zadecydowaliśmy, że tak, co było zgodne z prawdą historyczną. Po obradach udaliśmy się na Stadion Narodowy. Na koniec dnia wjechaliśmy na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki, aby podziwiać, spowitą we mgle, Warszawę.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?