Twoje IP: 34.204.203.142

Rajd PTTK „Od Sasa do Lasa”

DSC 0311W sobotę, 19 października 2019 r., 30 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIX Rajdzie PTTK „Od Sasa do Lasa". O 7.00 wyruszyliśmy spod szkoły, aby o 9.00 rozpocząć rajd w Kościelnej Wsi. Ponownie zaangażowaliśmy się w wypełnienie wszystkich zadań, które czekały na nas na trasie. Przed rajdem uczestnicy przygotowywali się do wielu konkursów tematycznych.

Nasza ciężka praca przyniosła efekty. Zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Maja Dominiak z klasy 5e zajęła I miejsce w konkursie na projekt znaczka rajdowego na kolejny rok. Adam Trzeciak z klasy 7b zajął III miejsce w konkursie krajoznawczym na temat Kalisza i Kościelnej Wsi. Ponadto nasza szkoła otrzymała główną nagrodę ufundowaną przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze – trzygodzinną wycieczkę po Kaliszu z przewodnikiem PTTK.

Gratulacje dla wszystkich uczestników rajdu!