logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
430
5274
2188873

Twoje IP: 34.204.193.85

Rajd PTTK „Od Sasa do Lasa”

DSC 0311W sobotę, 19 października 2019 r., 30 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIX Rajdzie PTTK „Od Sasa do Lasa". O 7.00 wyruszyliśmy spod szkoły, aby o 9.00 rozpocząć rajd w Kościelnej Wsi. Ponownie zaangażowaliśmy się w wypełnienie wszystkich zadań, które czekały na nas na trasie. Przed rajdem uczestnicy przygotowywali się do wielu konkursów tematycznych.

Nasza ciężka praca przyniosła efekty. Zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Maja Dominiak z klasy 5e zajęła I miejsce w konkursie na projekt znaczka rajdowego na kolejny rok. Adam Trzeciak z klasy 7b zajął III miejsce w konkursie krajoznawczym na temat Kalisza i Kościelnej Wsi. Ponadto nasza szkoła otrzymała główną nagrodę ufundowaną przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze – trzygodzinną wycieczkę po Kaliszu z przewodnikiem PTTK.

Gratulacje dla wszystkich uczestników rajdu!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?