logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
463
5274
2188906

Twoje IP: 34.204.193.85

Elementarz Młodego Kinomana

1571769530930 FOT05486Elementarz Młodego Kinomana to projekt, w którym biorą udział sześciolatki z oddziału przedszkolnego B. Dzieci tym razem obejrzały film "O Yeti!", który przedstawia niezwykłą przygodę "człowieka gór". Wprost z tłocznych ulic Szanghaju przenieśliśmy się w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Przed projekcją filmu odbyły się warsztaty z konkursami i nagrodami na temat "Tajemnic gór". Dzieci odbyły wirtualną wycieczkę po górskiej faunie i florze. Zobaczyły, jaki strój obowiązuje podczas wędrówki po górach oraz dowiedziały się, jak wezwać pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku. Zaznajomiły się z pojęciami: himalaizm, alpinizm i taternictwo. Wszystkie sześciolatki popisały się szeroką wiedzą na temat gór. Najciekawiej opowiadali Nina i Franek. Brawa dla małych wielkich górskich wędrowców!

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?