Twoje IP: 34.204.203.142

Elementarz Młodego Kinomana

1571769530930 FOT05486Elementarz Młodego Kinomana to projekt, w którym biorą udział sześciolatki z oddziału przedszkolnego B. Dzieci tym razem obejrzały film "O Yeti!", który przedstawia niezwykłą przygodę "człowieka gór". Wprost z tłocznych ulic Szanghaju przenieśliśmy się w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Przed projekcją filmu odbyły się warsztaty z konkursami i nagrodami na temat "Tajemnic gór". Dzieci odbyły wirtualną wycieczkę po górskiej faunie i florze. Zobaczyły, jaki strój obowiązuje podczas wędrówki po górach oraz dowiedziały się, jak wezwać pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku. Zaznajomiły się z pojęciami: himalaizm, alpinizm i taternictwo. Wszystkie sześciolatki popisały się szeroką wiedzą na temat gór. Najciekawiej opowiadali Nina i Franek. Brawa dla małych wielkich górskich wędrowców!