logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
402
5274
2188845

Twoje IP: 34.204.193.85

Moda na robótki szydełkowe

sz3
Dziewczęta z naszej szkoły, podążając za modą, uczą się szydełkowania. Początkujące uczestniczki zajęć potrafią już świetnie wykonać łańcuszek, a z niego bransoletki. Słupki i półsłupki wykorzystują do robienia opasek oraz podkładek pod kubki. Dziewczęta, kontynuujące naukę, wykonują już maskotki i serwetki. Organizatorki warsztatów cieszą się, że rękodzieło znowu jest modne. Praca na szydełku daje możliwość wytworzenia unikatowych ozdób, a także zapewnia relaks.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?