logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
395
5274
2188838

Twoje IP: 34.204.193.85

Zajęcia kulinarne

zk6
W tym roku szkolnym, podobnie jak w latach poprzednich, w ramach zajęć rozwijających zainteresowania uczniowie mają możliwość uczestnictwa w warsztatach kulinarnych. Podczas zajęć uczą się przygotowywania potraw, obsługi sprzętu AGD, a także poznają zasady zdrowego odżywiania. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów klas 4-7.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?