logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
821
1927
1511826

Twoje IP: 54.86.132.30

Konkurs szkolny „Zabawy zmysłami”

fot-zabawa-zmyslamiDnia 19 kwietnia 2013r. w auli naszej szkoły odbył się konkurs dla uczniów niepełnosprawnych klas integracyjnych 1-3, pod hasłem „Zabawy zmysłami”. Celem zmagań była porównanie poziomu funkcjonowania pięciu zmysłów uczestników: wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Podczas konkursu uczniowie układali puzzle, za pomocą węchu rozpoznawali zapachy różnych substancji, odgadywali dźwięki wydawane przez zwierzęta, używając dłoni nazywali przedmioty ukryte w magicznym pudełku, ze zawiązanymi oczami smakowali różne artykuły spożywcze i rozpoznawali je. Konkurs obserwowali rówieśnicy z klas uczestników, dopingowali swoich kolegów okrzykami zagrzewającymi ich do rywalizacji.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?