logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
62
1372
2716886

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Burza nagród

nagrody

Koniec roku szkolnego to podsumowanie wielu konkursów. Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w wielu z nich i osiągnęli wspaniałe wyniki. Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Poetyckim „Wojtaszkowe strofy" otrzymały: Hanna Tomalak, Oliwa Spiżak Matysiak, Maria Kaczmarek.


W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kwiat jest uśmiechem rośliny" wyróżnienie otrzymała Maria Kaczmarek. Alicja Chucka zdobyła II miejsce w XI Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Wojciech Osman zdobył w piłce nożnej w Finale Okręgu Kaliskiego Żaków tytuł: Wyróżniający Zawodnik. Gratulujemy wszystkim sukcesów i zachęcamy do dalszej wytrwałej pracy nad swoimi talentami.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?