Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Burza nagród

nagrody

Koniec roku szkolnego to podsumowanie wielu konkursów. Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w wielu z nich i osiągnęli wspaniałe wyniki. Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Poetyckim „Wojtaszkowe strofy" otrzymały: Hanna Tomalak, Oliwa Spiżak Matysiak, Maria Kaczmarek.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kwiat jest uśmiechem rośliny" wyróżnienie otrzymała Maria Kaczmarek. Alicja Chucka zdobyła II miejsce w XI Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Wojciech Osman zdobył w piłce nożnej w Finale Okręgu Kaliskiego Żaków tytuł: Wyróżniający Zawodnik. Gratulujemy wszystkim sukcesów i zachęcamy do dalszej wytrwałej pracy nad swoimi talentami.