logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
119
1372
2716943

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Cykl lekcji na temat zdrowego stylu życia w klasie 6b

phoca thumb m zdrowe odywianie kl. 6bUczniowie klasy 6b na zajęciach z wychowawcą zrealizowali cykl lekcji dot. zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Jedna z uczennic przygotowała prezentację multimedialną, która podsumowała tematy, omawiane w minionych tygodniach. Wszystkie prezentowane obrazki pochodzą z Internetu.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?