logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
129
1372
2716953

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Wnuki z klasy 4b integracyjnej przesyłają laurki z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka

phoca thumb m laurka ali1 221 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka. Dziadkowie są kochani, troskliwi, pomagają nam w różnych sytuacjach i pocieszają, gdy jesteśmy smutni. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, więc warto słuchać ich rad. Za to wszystko co dla nas robią jesteśmy im bardzo wdzięczni. Dlatego na zajęciach z wychowawcą wykonaliśmy wspólnie laurki z życzeniami dla naszych kochanych seniorów. Przy tej miłej pracy opowiadaliśmy sobie, że kochamy ich "za pyszne pączki", "za wspólne spacery", "boskie obiady", "za bycie z nami", "opiekę nad nami". Kochamy także tych dziadków, którzy już od nas odeszli i gdzieś daleko „z nieba" patrzą na nas. Również przesyłamy im laurki. Przewodnicząca klasy 4b - Nikola Andrzejczak.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?