Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Wnuki z klasy 4b integracyjnej przesyłają laurki z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka

phoca thumb m laurka ali1 221 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka. Dziadkowie są kochani, troskliwi, pomagają nam w różnych sytuacjach i pocieszają, gdy jesteśmy smutni. Posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, więc warto słuchać ich rad. Za to wszystko co dla nas robią jesteśmy im bardzo wdzięczni. Dlatego na zajęciach z wychowawcą wykonaliśmy wspólnie laurki z życzeniami dla naszych kochanych seniorów. Przy tej miłej pracy opowiadaliśmy sobie, że kochamy ich "za pyszne pączki", "za wspólne spacery", "boskie obiady", "za bycie z nami", "opiekę nad nami". Kochamy także tych dziadków, którzy już od nas odeszli i gdzieś daleko „z nieba" patrzą na nas. Również przesyłamy im laurki. Przewodnicząca klasy 4b - Nikola Andrzejczak.