logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1419
2688
2694266

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Kochamy nasze domowe zwierzęta

phoca thumb m zwierztaKlasa 4b integracyjna na lekcji przyrody rozmawiała o zwierzętach domowych. Ten temat okazał się bardzo interesujący i na zajęciach z wychowawcą postanowiliśmy przedstawić swoich pupili i porozmawiać o nich. W obecnych, dosyć trudnych czasach obostrzeń epidemiologicznych, mamy zawsze przy sobie tych wiernych przyjaciół. Nasi kochani rodzice pomagają nam w opiece nad nimi. Uczą nas obowiązkowości i wytrwałości, która jest niezbędna do radości posiadania zwierząt w domu. Nie wszyscy z nas mają zwierzęta u siebie, ale bardzo chętnie odwiedzamy je u babci, wujka, czy znajomych. Zamieszczamy w galerii zdjęcia naszych pupili i ich modele wykonane z plasteliny.

Miłego oglądania życzą uczniowie 4b integracyjnej.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?