Twoje IP: 18.206.83.16

SP17 drzwi otwarte2

Kochamy nasze domowe zwierzęta

phoca thumb m zwierztaKlasa 4b integracyjna na lekcji przyrody rozmawiała o zwierzętach domowych. Ten temat okazał się bardzo interesujący i na zajęciach z wychowawcą postanowiliśmy przedstawić swoich pupili i porozmawiać o nich. W obecnych, dosyć trudnych czasach obostrzeń epidemiologicznych, mamy zawsze przy sobie tych wiernych przyjaciół. Nasi kochani rodzice pomagają nam w opiece nad nimi. Uczą nas obowiązkowości i wytrwałości, która jest niezbędna do radości posiadania zwierząt w domu. Nie wszyscy z nas mają zwierzęta u siebie, ale bardzo chętnie odwiedzamy je u babci, wujka, czy znajomych. Zamieszczamy w galerii zdjęcia naszych pupili i ich modele wykonane z plasteliny.

Miłego oglądania życzą uczniowie 4b integracyjnej.