logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
453
5274
2188896

Twoje IP: 34.204.193.85

TEATRZYK ŁAPU – CAPU PRZEDSTAWIA

6407W dniu 19 grudnia 2017 r. świetlicowy teatrzyk Łapu – Capu zaprezentował  przedstawienie pt. „ Z koszyka pełnego wierszy… ”. Mali aktorzy inscenizowali utwory znanych poetów m.in. Joanny Kulmowej, Danuty Wawiłow, Ludwika Jezrzego Kerna, Ewy Szelburg – Zarembiny. Spektakl miał bogatą oprawę scenograficzną, audiowizualną, a mali aktorzy piękne  kostiumy. Widowisko z udziałem dzieci przygotowali nauczyciele świetlicy; za całość odpowiadała Mariola Melka, za audiowizualizję i oprawę muzyczną Magdalena Mikołajczyk, za scenografię Ewa Pięta,

za programy Agnieszka Binduga, za organizację, dekorację sali i zaproszenia  Magdalena Kwarcińska oraz Ilona Kałużyńska, za rekwizyty i lasery Marcin Molek, a opracowanie na stronie internetowej szkoły Iwona Lindner. Premierę obejrzeli zaproszeni goście: Dyrekcja szkoły, dzieci ze świetlicy oraz Rodzice występujących w przedstawieniu artystów. Galeria

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?